Absolútny víťaz 3. ročníka

Absolútny víťaz 3. ročníka

Tretí ročník projektu ukončený a absolútny víťaz známy: Ktorej triede sa podarilo najviac zabodovať?

Absolútny víťaz tretieho ročníka projektu „Viem, čo zjem“ je konečne známy! Ako už býva zvykom, triedy súťažili o hlavnú výhru v podobe finančného príspevku 500 eur na cvičebné pomôcky pre ich školu. Príležitosti sa mohli chopiť v dvoch dobrovoľných súťažiach a aj keď zabodovali všetky prihlásené triedy, víťaz môže byť vždy len jeden.

Konkurencia bola veľká a body navyše mohli triedy získať v oboch súťažiach. Do prvej súťaže „Máme radi H2O“ sa zapojilo 34 škôl z rôznych kútov Slovenska s dokopy 90 nápaditými plagátmi. Aktívnu stránku zdravého životného štýlu podporila druhá pohybová súťaž „Hodina gymnastiky“. Do tejto súťaže sa zapojilo 22 škôl, ktoré zaslali 59 originálnych a úsmevných fotografií svojich obľúbených gymnastických cvikov. Všetky zapojené školy tak mohli získať bonusové body navyše, ktoré neustále miešali poradie jednotlivých tried. Pre ktorú z nich sa však táto zdravá, ale aj hravá etapa života za školskými lavicami skončila najlepšie?

 Absolútnym víťazom tohtoročného ročníka projektu „Viem, čo zjem“ sa stáva

3.A zo Základnej školy Jarná ulica 3168/13 v Poprade

Táto trieda sa umiestnila na popredných priečkach v oboch súťažiach.  Dokopy nazbierali žiaci 3.A triedy 69 bodov a pre svoju školu tak získali hlavnú cenu celkového bodovania – 500 eur na cvičebné pomôcky. Základná škola Jarná tak obhájila víťazstvo z minulého roka. Vybrať spomedzi mnohých tvorivých a originálnych príspevkov naozaj nebolo jednoduché a dlho sme si nad výberom lámali hlavu. Chceli by sme preto poďakovať všetkým triedam, ktoré vynaložili snahu, úsilie a vytvorili množstvo krásnych a nezabudnuteľných prác. Ďakujeme a výhercom srdečne gratulujeme!