Súťaže

Súťaže

Triedy zapojené do projektu „Viem, čo zjem” sa môžu počas školského roka 2019/2020 zapojiť do dobrovoľných súťaží a hrať o zaujímavé ceny pre seba aj školu!

Počas školského roka budú vyhlásené dve kolá súťaží (kreatívna súťaž a pohybová aktivita). V každej z nich môžu triedy hrať o zaujímavé ceny. Navyše, za absolvované súťaže budú zbierať body, ktoré sa pripíšu do celkového bodovania triedy. Hlavnou cenou v celoročnej súťaži je príspevok na cvičebné pomôcky pre víťaznú školu v hodnote 500 eur. Aby neboli znevýhodnené školy s nižším počtom zapojených žiakov, hlavnú cenu získa pre svoju školu najaktívnejšia trieda – trieda s najvyšším počtom nazbieraných bodov.

Zapojte sa do súťaže "ŠPORTOVÁ VÝZVA - TRÉNUJEME DOMA"

Triedy zapojené do projektu, zbystrite pozornosť! Všetci sme sa museli prispôsobiť situácii, v rámci ktorej je prerušená kontaktná výučba, deti sa učia doma a chýba im tak nielen kontakt so spolužiakmi, ale aj pohyb. Pýtate sa, ako to zmeniť a aj takto na diaľku deti rozhýbať? Zapojte sa s nimi do súťaže s názvom „ŠPORTOVÁ VÝZVA – TRÉNUJEME DOMA“! Žiaci budú mať viac pohybu, zabavia sa a navyše môžete ako trieda získať ďalšie body do celkového hodnotenia v hre o hlavnú výhru – príspevok na cvičebné pomôcky pre školu v hodnote 500 eur! Prvé miesto v tejto súťaži odmeníme aj špeciálnou vecnou cenou. Ako bude súťaž prebiehať?

Úlohou žiakov je zacvičiť si podľa krátkeho videa, ktoré pre projekt „Viem, čo zjem“ pripravil skúsený tím trénerov z FIT KIDS. Obsahuje hneď niekoľko veľmi zábavných cvikov, ktoré sa dajú jednoducho realizovať v pohodlí domova. Navyše deti k cvikom potrebujú len jednu tenisovú či inú loptičku. Z cvikov si vyberú jeden, ktorý bol pre nich najväčšou výzvou, najviac ich bavil alebo im naopak šiel najlepšie. Svoj domáci tréning zdokumentujú fotografiou. Vyhráva fotografia, ktorá bude spracovaná čo najoriginálnejšie a najvtipnejšie.

Video nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=ClLbs61wxY8&t=6s

Pravidlá súťaže:

1.      Žiaci doma svojpomocne alebo s pomocou rodičov vyhotovia fotografiu, na ktorej znázornia, ako doma trénovali. Pri vymýšľaní môžu popustiť uzdu fantázii – vybraný cvik si môžu upraviť, takisto aj spôsob a štýl, akým ho budú cvičiť. Súťaž vyhrá trieda, ktorá pošle fotku s najzaujímavejším a najvtipnejším nápadom, pričom hodnotiť sa bude ako obvykle kreativita a originalita.
2.      Každá zapojená trieda môže do súťaže poslať 1 fotografiu. Fotografia bude za triedu zaslaná kontaktnou osobou na adresu info@viemčozjem.sk s predmetom: „2. súťaž – Názov školy a trieda“.
3.      Triedy, ktoré sa zapoja, automaticky získajú 10 bodov. 10 víťazných fotografií  získa okrem 10 bodov za odoslanie aj ďalšie bonusové body za umiestnenie (1. miesto + 36 bodov, 2. miesto + 34 bodov, 3. miesto + 32 bodov, 4. miesto + 30 bodov, 5. miesto + 28 bodov, 6. miesto + 26 bodov, 7. miesto + 24 bodov, 8. miesto + 22 bodov, 9. miesto + 20 bodov, 10. miesto + 18 bodov).
4.      Súťaž trvá od 29.4. do 31.5.2020. Fotky doručené po 1.6.2020 nebudú do súťaže zaradené. Súťaž bude vyhodnotená v júni 2020.
5.      Výherná trieda získa okrem bodov navyše do celkového hodnotenia aj špeciálnu vecnú cenu.
6.      Účasť v súťaži je dobrovoľná.