Zoznam zapojených škôl

Zoznam zapojených škôl

Zoznam zapojených škôl

Cirkevná spojená škola, Školská 650, Vranov nad Topľou Školská 650, Vranov nad Topľou

Cirkevná základná škola sv Michala , Volgogradská 2 , Michalovce Volgogradská 2 , Michalovce

CZŠ s MŠ sv.Petra a Pavla Belá nad Cirochou, Komenského 64/17, Belá nad Cirochou Komenského 64/17, Belá nad Cirochou

CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov, Hrnčiarska, 795/61, Stropkov Hrnčiarska, 795/61, Stropkov

Evanjelická spojená škola, org. zložka Evanjelická základná škola biskupa Jura J Komenského 10, Liptovský Mikuláš

KZŠ s MŠ A. Bernoláka, S. Tomášika 1, Martin S. Tomášika 1, Martin

Obec Pohranice, Pohranice 444, Pohranice Pohranice 444, Pohranice

Spojená škola Pohronská Polhora, Hlavná 1, Pohronská Polhora Hlavná 1, Pohronská Polhora

Spojená škola, Oslobodenia165, Belá Oslobodenia165, Belá

SŠ sv. Vincenta de Paul, Bachova 3191/4, Bratislava Bachova 3191/4, Bratislava

Súkromná spojená škola, Starozagorská, 8, Košice Starozagorská, 8, Košice

Súkromná základná škola BESST, Limbová 3, Trnava Limbová 3, Trnava

Súkromná základná škola Didacticus, Palackého 14, Košice Palackého 14, Košice

Súkromná základná škola DSA, Mukačevská 1, Mukačevská 1, Prešov Mukačevská 1, Prešov

Súkromná základná škola DSA, sídlo.Rozkvet 2047 Považská Bystrica, Rozkvet 2047, Rozkvet 2047, Považská Bystrica

Základdná škola Ul. karpatská 803/11, Svidník, Karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník

Základná škola smaterskou školou Dolná Strehová, Imre Madácha 3, Dolná Strehová Imre Madácha 3, Dolná Strehová

Základná škola , Mlynčeky 15, Mlynčeky Mlynčeky 15, Mlynčeky

Základná škola , Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou

Základná škola Alexandra Dubčeka, Družstevná 11, Martin Družstevná 11, Martin

Základná škola Andrea Kmeťa, 24, Žarnovica 24, Žarnovica

Základná škola Blatnica, 310, Blatnica 310, Blatnica

Základná škola č.98, Trenč č.98, Veľká nad Ipľom Trenč č.98, Veľká nad Ipľom

Zakladná škola Cernina, 30, Cernina 30, Cernina

Základná škola Čierny Brod, Hlavná 148, Čierny Brod Hlavná 148, Čierny Brod

Základná škola ČSA 15, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Československej armády 15, Moldava nad Bodvou

Základná škola Gessayova 2, Gessayova2, Bratislava Gessayova 2, Bratislava

Základná škola Gorazdova 1174 Púchov 020 01 , Gorazdova 1174 , Púchov 1 Gorazdova 1174 , Púchov 1

Základná škola Gyulu Juhásza s vyučovacím jazykom maďarským - Juhász Gyula Alapi J.Jesenského 41, 934 01 Levice, Levice

Základná škola Hlavná 120 Pohronský Ruskov, Hlavná 120, Pohronský Ruskov Hlavná 120, Pohronský Ruskov

Základná škola Horovce, č. 79, Horovce č. 79, Horovce

Základná škola Hutnícka 16, Hutnícka 16, Spišská Nová Ves Hutnícka 16, Spišská Nová Ves

Základná škola J. Hollého 696/3, J. Hollého 696/3, Topoľčany J. Hollého 696/3, Topoľčany

Základná škola J.A. Komenského, Komenského 7, Revúca Komenského 7, Revúca

Základná škola Jána Amosa Komenského, Rábska14, Kolárovo Rábska14, Kolárovo

Základná škola Jána Zemana Nová Baňa, Školská 44/6, Nová Bana (Nová Bana) (Okres Školská 44/6, Nová Bana (Nová Bana) (Okres Žarnovica)

Základná škola Jánovce 212, Jánovce, 212, Jánovce Pri Poprade Jánovce, 212, Jánovce Pri Poprade

Základná škola Klátova Nová Ves, Klátova Nová Ves 351, Klátova Nová Ves Klátova Nová Ves 351, Klátova Nová Ves

Základná škola Kobyly, Kobyly 53, Kľušov Kobyly 53, Kľušov

Základná škola kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra Dražovská 6, Nitra

Základná škola Kúpeľná 2, Prešov, Kúpeľná 2, Prešov Kúpeľná 2, Prešov

Základná škola Lesná 55 Bačkov, Lesná 55, Bačkov Lesná 55, Bačkov

Základná škola Mirka Nešpora, Mirka Nešpora 2, Prešov Mirka Nešpora 2, Prešov

Základná škola Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica

Základná škola Nižný Hranovec, Nižný Hrabovec 155, Nižný Hranovec Nižný Hrabovec 155, Nižný Hranovec

Základná škola Nová Dedinka, Hlavná 45, Nová Dedinka Hlavná 45, Nová Dedinka

Základná škola P.Jilemnického 1813/1 vo Zvolene, P.Jilemnického 1813/1, Zvolen P.Jilemnického 1813/1, Zvolen

Základná škola Pavla Marcelyho, Drienova 16, zakladna skola drienova 16, Bratisl Drienova 16, zakladna skola drienova 16, Bratislava

Základná škola Rudňany, STUPY 255, 255, RUDŇANY STUPY 255, 255, RUDŇANY

Základná škola s materskou školou Školská 1575, Hriňová, Školská 1575, Hriňová Školská 1575, Hriňová

Základná škola s materskou školou a ŠJ Kamenica nad Cirochou, Osloboditeľov 204, Osloboditeľov 204, Kamenica nad Cirochou

Základná škola s materskou školou Hermanovce, Hermanovce 374, pošta Hendrichovce Hermanovce 374, pošta Hendrichovce, Hermanovce

Základná škola s materskou školou Hontianske Tesáre, Hontianske Tesáre, 148, Hon Hontianske Tesáre, 148, Hontianske Tesáre

Základná škola s materskou školou Hromoš, Hromoš 29, Hromoš Hromoš 29, Hromoš

Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské, Školská ulica 369, Školská ulica 369, Pruské

Základná škola s materskou školou Juraja Holčeka, Juraja Holčeka 583/18, Dolný O Juraja Holčeka 583/18, Dolný Ohaj

Základná škola s materskou školou Krčava 184, Krčava 184, Krčava Krčava 184, Krčava

Základná škola s materskou školou Ľubeľa, Ľubeľa 161, Ľubeľa Ľubeľa 161, Ľubeľa

Základná škola s materskou školou Modra nad Cirochou, Školská 250, Modra nad Cir Školská 250, Modra nad Cirochou

Základná škola s materskou školou Olešná , 464, Olešná 464, Olešná

Základná škola s materskou školou Pod hájom, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom

Základná škola s materskou školou Poloma, Poloma 24, Poloma Poloma 24, Poloma

Základná škola s materskou školou sv. Margity v Púchove, Námestie slobody 562/1, Námestie slobody 562/1, Púchov

Základná škola s materskou školou Svinia, Záhradnícka 83/19, Svinia Záhradnícka 83/19, Svinia

Základná škola s materskou školou Vištuk, Hlavná 44, Vištuk Hlavná 44, Vištuk

Základná škola s materskou školou Žaškov, Školská 219/3, Žaškov Školská 219/3, Žaškov

Základná škola s materskou školou Zemplínske Hámre, Sninská 318/16, Zemplínske H Sninská 318/16, Zemplínske Hámre

Základná škola s materskou školou, Andreja Kubinu 34, Trnava, A. Kubinu 34, Trna A. Kubinu 34, Trnava

Základná škola s materskou školou, Grófske nádvorie 209/2, Fintice Grófske nádvorie 209/2, Fintice

Základná škola s materskou školou, J. Mudrocha 1343/19, J. Mudrocha 1343/19, Sen J. Mudrocha 1343/19, Senica

Základná škola s materskou školou, Krasňany19, Krasňany 19, Žilina Krasňany 19, Žilina

Základná škola s materskou školou, Maurerova, 14, Krompachy Maurerova, 14, Krompachy

Základná škola s materskou školou, Pastuchov 210, Pastuchov Pastuchov 210, Pastuchov

Základná škola s materskou školou, Školská ul. 339, Važec Školská ul. 339, Važec

Základná škola s materskou školou, Vydrník 121, 121, Poprad 121, Poprad

Základná škola s MŠ Zborove nad Bystricou, Zborov nad Bystricou 604, Zborov nad Zborov nad Bystricou 604, Zborov nad Bystricou

Základná škola s MŠ, Do Stošky 8, Žilina Do Stošky 8, Žilina

Základná škola s MŠ, Kamienka 113, Kamienka Kamienka 113, Kamienka

Základná škola s MŠ, Nám.V.Dunajského 4/14, Lubietova Nám.V.Dunajského 4/14, Lubietova

Základná škola Saratovská ul.85, Levice, Saratovská ul.85, Levice, Slovensko Saratovská ul.85, Levice, Slovensko

Základná škola Šiba, Šiba 116, Bardejov Šiba 116, Bardejov

Základná škola Sklabiná, Sklabiná 133, Sklabiná Sklabiná 133, Sklabiná

Základná škola Somotor, Hlavná 41, Somotor Hlavná 41, Somotor

Základná škola Štefana Závodníka Pružina 408, 018 22 Pružina, Prečín 2, Prečín Prečín 2, Prečín

Základná škola Strážnická, Strážnická 1, Skalica Strážnická 1, Skalica

zakladná škola sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra Petzwalova 1, Nitra

Základná škola Tatranská Lomnica 123, Tatranská Lomnica 123, Vysoké Tatry Tatranská Lomnica 123, Vysoké Tatry

Základná škola Telgárt, 68, Telgárt 68, Telgárt

Základná škola TROJKA, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen P. Jilemnického 1035/2, Zvolen

Základná škola Ulica energetikov, Ulica energetikov 242/39, Prievidza Ulica energetikov 242/39, Prievidza

Základná škola v Milpoši, 55, Milpoš 55, Milpoš

Základná škola Vyšný Orlík, Vyšný Orlík 84, Vyšný Orlík Vyšný Orlík 84, Vyšný Orlík

Základná škola Vysoká nad Uhom , 314, Vysoká nad Uhom 314, Vysoká nad Uhom

Základná škola Záhor, Hlavná 148, Sobrance Hlavná 148, Sobrance

Základná škola, Laborecká 66, Humenné, Laborecká 66, Humenné Laborecká 66, Humenné

Základná škola, 23, Oľšov 23, Oľšov

Základná škola, Cabajská 2, Nitra, Cabajská 2, Nitra Cabajská 2, Nitra

Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, Devínska 12, Nové Zámky Devínska 12, Nové Zámky

Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín Dlhé Hony 1, Trenčín

Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou

Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Ďumbierska 17, Banská Bystrica

Základná škola, Hlavná 165, Valaliky, Hlavná 165, Valaliky Hlavná 165, Valaliky

Základná škola, Hlavná 209, Zemplínska Teplica Hlavná 209, Zemplínska Teplica

Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen Hrnčiarska 2119/1, Zvolen

Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, J. Alexyho 1941/1, Zvolen J. Alexyho 1941/1, Zvolen

Základná škola, J. Švermu 6, Michalovce J. Švermu 6, Michalovce

Základná škola, Jilemnického ulica č.2, Žiar nad Hronom Jilemnického ulica č.2, Žiar nad Hronom

Základná škola, Kukučínová 106, Vranov nad Topľou Kukučínová 106, Vranov nad Topľou

Základná škola, Lachova 1, Bratislava Lachova 1, Bratislava

Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, Lesnícka 1, Prešov Lesnícka 1, Prešov

Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen M. Rázusa 1672/3, Zvolen

Základná škola, Matejovce nad Hornádom 97, Matejovce nad Hornádom Matejovce nad Hornádom 97, Matejovce nad Hornádom

Základná škola, Matejovie 539, Liptovský Hrádok Matejovie 539, Liptovský Hrádok

Základná škola, Medzilaborecká 11, Bratislava Medzilaborecká 11, Bratislava

Základná škola, Mochovská 4, Veľký Ďur Mochovská 4, 935 34 Veľký Ďur

Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen Námestie mládeže 587/17, Zvolen

Základná škola, Odborárska 1374, Nové Mesto nad Váhom Odborárska 1374, Nové Mesto nad Váhom

Základná škola, Ostrovná 1, Košťany nad Turcom Ostrovná 1, Košťany nad Turcom

Základná škola, Pankúchova 4, Bratislava Pankúchova 4, Bratislava

Základná škola, Požiarnická 1497/3, Košice Požiarnická 1497/3, Košice

Základná škola, Rejdová, 43, Rejdová Rejdová, 43, Rejdová

Základná škola, Remeniny 101, Remeniny Remeniny 101, Remeniny

Základná škola, Školská 185/1, Výčapy-Opatovce, Školská 185/1, Výčapy-Opatovce Školská 185/1, Výčapy-Opatovce

Základná škola, Školská 9, Tlmače, Školská 9, Tlmače Školská 9, Tlmače

Základná škola, Školská ul.4, Vrbové Školská ul.4, Vrbové

Základná škola, Slobody 2, Poltár Slobody 2, Poltár

Základná škola, Sovietskej armády 493/66, Krnča Sovietskej armády 493/66, Krnča

Základná škola, Spojová 14, Spojová 14, Banská Bystrica Spojová 14, Banská Bystrica

Základná škola, Študentská, 1446/9, Snina Študentská, 1446/9, Snina

Základná škola, Topoľová 8, Nitra, Topoľová 8, Nitra Topoľová 8, Nitra

Základná škola, Važecká 11, 080 05 Prešov, Važecká 11, Prešov Važecká 11, Prešov

Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok Zarevúca 18, Ružomberok

ZŠ Nováky, Pribinova 123/9, Nováky Pribinova 123/9, Nováky

ZŠ 1.-4. ročník, Janovce 78, Janovce Janovce 78, Janovce

Zš a Mš Brodňanská 110, Brodňanská 110/17, Žilina Brodňanská 110/17, Žilina

ZŠ a MŠ Zubák, č.192, Zubák č.192, Zubák

ZŠ A. Stodolu, A. Stodolu 60, Martin A. Stodolu 60, Martin

ZŠ Adely Ostrolúckej v Budči, Školská 341, Zvolen Školská 341, Zvolen

ZŠ Bratislavská, Mlynské Nivy 48, Bratislava Mlynské Nivy 48, Bratislava

ZS Budatinska 61, Budatinska 61, Bratislava Budatinska 61, Bratislava

ZŠ Bytča, Ul. mieru 1235, 1235, Bytča 1235, Bytča

ZŠ Dostojevského ulica, Dostojevského 2616, Poprad Dostojevského 2616, Poprad

ZŠ Drienovec Drienovec 44, 04401 Drienovec

ZŠ F.Kazinczyho s VJM Tornaľa, Mierová 45, Tornaľa Mierová 45, Tornaľa

ZŠ Františka Hrušovského Kláštor pod Znievom, Gymnaziálna 197, Kláštor pod Zniev Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom

ZŠ Horný Vadičov, Horný Vadičov 277 , Horný Vadičov Horný Vadičov 277 , Horný Vadičov

ZS J.G.Tajovského Senec, Tajovského 1, Senec Tajovského 1, Senec

ZŠ Jana Amosa Komenského, Komenského č.3, Komárno Komenského č.3, Komárno

ZŠ Jána Palárika Majcichov, 536, Majcichov 536, Majcichov

ZŠ Karloveská 61, Karloveská 61, Bratislava Karloveská 61, Bratislava

ZŠ Kokošovce, Kokošovce 121, Kokošovce Kokošovce 121, Kokošovce

ZŠ Kokšov-Bakša , Kokšov - Bakša 20, Valaliky Kokšov - Bakša 20, Valaliky

ZŠ Kysak, 210, Kysak 210, Kysak

ZŠ L. Novomeského, Rôbanisko II 3079, Lučenec Rôbanisko II 3079, Lučenec

ZŠ Ľ. Podjavorinskej 1, 040 11 Košice, Ľ. Podjavorinskej 1, Košice Ľ. Podjavorinskej 1, Košice

ZŠ Lietava, Lietava 216, Lietava Lietava 216, Lietava

ZS Lipová , 13, Spišská Nová Ves 13, Spišská Nová Ves

ZŠ Lipová 13, Spišská Nová Ves, Lipová 13, Spišská Nová Ves Lipová 13, Spišská Nová Ves

ZŠ Lipová 183, 183, Lipová 183, Lipová

ZŠ M. R. Štefánika, SNP 3, Ivanka pri Dunaji SNP 3, Ivanka pri Dunaji

ZŠ Martinská, Martinská 20, Žilina Martinská 20, Žilina

ZŠ Martinská, Martinská 20, Žilina Martinská 20, Žilina

ZŠ Mirka Nešpora, Mirka Nešpora 2, Prešov Mirka Nešpora 2, Prešov

ZŠ Nábrežná 845/17, Nábrežná 845/17, Kysucké Nové Mesto Nábrežná 845/17, Kysucké Nové Mesto

ZŠ Nám.L.Novomeského 2, Nám. L. Novomeského 2, Košice Nám. L. Novomeského 2, Košice

ZŠ Nitrianske Rudno, Školská 492/15, Nitrianske Rudno Školská 492/15, Nitrianske Rudno

ZŠ P.Kellnera Hostinského, Družstevná 835, Rimavská Sobota Družstevná 835, Rimavská Sobota

ZŠ Park Angelinum 8, Park Angelinum 8, Košice Park Angelinum 8, Košice

ZŠ Reformovanej kresťanskej cirkvi v Rožňave s VJM, Kozmonautov 2, Rožňava Kozmonautov 2, Rožňava

ZŠ s MŠ Bobrov, Nová cesta 361, Bobrov Nová cesta 361, Bobrov

ZŠ s MŠ Čadca-Horelica, Horelica 429, Čadca Horelica 429, Čadca

ZŠ s mš Čeľadice, Čeľadice 87, Čeľadice Čeľadice 87, Čeľadice

ZŠ s MŠ Dlhé Pole, Kamence 38, Dlhé Pole Kamence 38, Dlhé Pole

ZŠ s MŠ Dobrá Voda, Dobrá Voda 150, Dobrá Voda Dobrá Voda 150, Dobrá Voda

ZŠ s MŠ Dostojevského , Dostojevského ulica 2616/25, Poprad Dostojevského ulica 2616/25, Poprad

ZŠ s MŠ Dostojevského, Dostojevského 2616/25, Poprad Dostojevského 2616/25, Poprad

Zš s MŠ Gaštanová , Gaštanová 56, Žilina Gaštanová 56, Žilina

ZŠ s MŠ Hany Ponickej, Halič, Družstevná 11, Halič Družstevná 11, Halič

ZŠ s MŠ Hargašova 5, Hargašova 7404, Bratislava - Záhorská Bystrica Hargašova 7404, Bratislava - Záhorská Bystrica

ZŠ s MŠ Havaj 7, 7, Havaj 7, Havaj

ZŠ s MŠ Hladovka, Hladovka 238, Hladovka Hladovka 238, Hladovka

ZŠ s MŠ Hladovka, Hladovka 238, Hladovka Hladovka 238, Hladovka

ZŠ s MŠ Jána Bakossa, Bakossova 5, Banská Bystrica Bakossova 5, Banská Bystrica

ZŠ s MŠ Jarok, Školská 16, Jarok Školská 16, Jarok

ZŠ s MŠ Komenského ulica, Komenského 587/15, Poprad Komenského 587/15, Poprad

ZŚ s MŚ Krušetnica, Krušetnica 83, Krušetnica Krušetnica 83, Krušetnica

ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou, Lysá pod Makytou 44, Lysá pod Makytou Lysá pod Makytou 44, Lysá pod Makytou

ZŠ s MŠ Michala Sopiru Radvaň nad Laborcom, 278, Radvaň nad Laborcom 278, Radvaň nad Laborcom

ZŠ s MŠ Nitrica, Nitrica 41, Nitrica Nitrica 41, Nitrica

ZŠ s MŠ Nižná, Nová Doba 482, 482, Nižná Nová Doba 482, 482, Nižná

ZŠ s MŠ Partizánska Ľupča, 419, Partizánska Ľupča 419, Partizánska Ľupča

ZŠ s MŠ Považská Teplá 181, Považská Bystrica, Považská Teplá 181, Považská Byst Považská Teplá 181, Považská Bystrica

ZŠ s MŠ Radoľa 326, Radoľa 326, Radoľa Radoľa 326, Radoľa

ZŠ s MŠ Radvanská, Radvanská 1, Banská Bystrica Radvanská 1, Banská Bystrica

ZŠ s MŠ Š. Moysesa, A.Kmeťa 1285/4, Žiar nad Hronom A.Kmeťa 1285/4, Žiar nad Hronom

ZŠ s MŠ Šarišské Bohdanovce, Šarišské Bohdanovce 179, Šarišské Bohdanovce Šarišské Bohdanovce 179, Šarišské Bohdanovce

ZŠ s MŠ Stráne pod Tatrami, Stráne pod Tatrami 33, Stráne pod Tatrami Stráne pod Tatrami 33, Stráne pod Tatrami

ZŠ s MŠ Švábovce 180, Švábovce 180 , Švábovce Švábovce 180 , Švábovce

ZŠ s MŠ Terézie Vansovej, Terézie Vansovej 353/3, Zvolenská Slatina Terézie Vansovej 353/3, Zvolenská Slatina

ZŠ s MŠ Václava Mitúcha, Školská 368/2, Horné Srnie Školská 368/2, Horné Srnie

ZŠ s MŠ Vavrečka 204, Vavrečka 204, Vavrečka Vavrečka 204, Vavrečka

ZŠ s MŠ Vlachovo, SNP 239/15, Vlachovo SNP 239/15, Vlachovo

ZŠ s MŠ, Gregorovce 93, Gregorovce Gregorovce 93, Gregorovce

ZŠ s MŠ, Jeséniova 54, Bratislava Jeséniova 54, Bratislava

ZŚ s MŠ, Stará Bystrica 680, Stará Bystrica, Stará Bystrica Stará Bystrica, Stará Bystrica

ZŠ Slnečná , 168/28, Námestovo 168/28, Námestovo

ZŠ SNP 1, SNP 1, Humenné SNP 1, Humenné

ZŠ Sokoľany , Sokoľany 147, Sokoľany Sokoľany 147, Sokoľany

ZŠ Staré Hory, Staré Hory č. 327, Staré Hory Staré Hory č. 327, Staré Hory

ZŠ Stred 44/1, Stred 44/1, Považská Bystrica Stred 44/1, Považská Bystrica

ZŠ Svrčinovec, Svrčinovec 336, Švrčinovec Svrčinovec 336, Švrčinovec

Zs Tajovskeho, Tajovskeho 1, Senec Tajovskeho 1, Senec

ZŠ ul. Gorazdova, Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou

ZŠ v Ľutine, Prešovská, 19, ĽUTINA Prešovská, 19, ĽUTINA

ZŠ Žabokreky, Žabokreky 54, Žabokreky Žabokreky 54, Žabokreky

ZŠ Zákopčie, Stred 957, Zákopčie Stred 957, Zákopčie

ZŠ, Fatranská 14, Nitra, Fatranská 14, Nitra Fatranská 14, Nitra

ZŠ, Nobelovo námestie 6, Bratislava Nobelovo námestie 6, Bratislava

ZŠ, Ul. Poľná 1, Veľký Krtíš, Poľná 1, Veľký Krtíš Poľná 1, Veľký Krtíš